حسین محب اهری: باید تحمل کنم

به گزارش پیکوشو، حسین محب اهری با بیان اینکه همچنان مراحل درمان را سپری می نماید، گفت: مسائل برای هر کسی وجود دارد و من هم باید تحمل کنم.

حسین محب اهری: باید تحمل کنم

این بازیگر که چند سالی است به بیماری سرطان مبتلا گردیده است، در گفت وگو با پیکوشو درباره روند درمانش گفت: چند آمپول دیگر باید تزریق کنم و پس از انتها این دوره درمانی، یک سری آزمایش ها انجام خواهم داد و پس از آن دکترم آنها را آنالیز خواهد نمود تا برای ادامه درمانم برنامه ای جدید در نظر بگیرد.

او ادامه داد: ما راضی به رضای خداوند هستیم. من از کودکی بر این عقیده هستم که آن کسی که ما را خلق نموده است، می داند که چه کاری انجام می دهد و پشت هر چیزی حکمتی هست. مسائل برای هر کسی وجود دارد و من هم باید آنها را تحمل کنم. سلامتی مانند جوانی، گوهری است که وقتی آن را از دست می دهیم تازه قدرش را می دانیم.

محب اهری در ادامه درباره نمایش هایی که قرار است در آینده اجرا کند، گفت: چند پیشنهاد برای بازی در تئاتر دارم اما از دوستانم خواستم چند روزی به من فرصت دهند تا نتایج آزمایش هایم بیاید و با دکترم مشورت کنم و بعد با توجه به روند درمانم، برای همکاری با آنها اقدام کنم. من خیلی علاقه مند هستم که فرصتی پیش بیاید که دوباره کار کنم.

این بازیگر تئاتر که در تابستان سال جاری در نمایش خسیس ایفای نقش نموده بود، درباره این نمایش گفت: استقبال از خسیس خیلی خوب بود. با توجه به این که شرایط اقتصادی خیلی به هم ریخته است و مردم نگران وضعیت اقتصادیشان هستند اما ما تقریبا هر روز به طور متوسط 250 نفر تماشاگر داشتیم.

او تاکید نمود: باید به مردم امیدواری داده گردد تا آن قدر تحت تاثیر تبلیغات رسانه ای که ریشه شکن هستند، نباشند. برنامه سازان رادیو- تلویزیون و رسانه ها باید در جهتی پیش روند که به مردم آرامش داده گردد. نمایش ها باید به سمت شادی و نشاط حرکت نمایند و به مردم امیدواری دهند. متاسفانه با هر کسی که صحبت می کنیم در شرایط نامساعدی است. سختی وجود دارد ولی نباید همراه آن ناامیدی باشد.

محب اهری در انتها سخنانش درباره خانه سیمین و جلال در تهران که به تازگی مرمت و بازی سازی گردیده است و اخیرا از آن بازدیدی داشته است، گفت: بد نیست در شلوغی و ازدحام این شهر تبلیغی گردد تا مردم از این گونه خانه ها بازدیدی داشته باشند و با فضای آن خانه ها کمی خلوت نمایند و از حساب و کتاب روزمره اندکی فارغ شوند. در حیاط آن خانه ها بنشینند و درباره هستی و مفهوم زندگی فکر نمایند. متاسفانه همگی فکر و ذکرمان مسائل اقتصادی گردیده است، ما باید ساعتی را در روز به خود اختصاص دهیم. خاصیت این خانه های قدیمی این است که ریشه در هنر دارند و بد نیست مردم با خانواده شان ساعاتی را در این نوع مکان ها بگذراند و آرامش کسب نمایند.

حسین محب اهری از سال 53 وارد حرفه بازیگری گردیده و بیش از 130 تئاتر و فیلم سینمایی و تلویزیونی داشته است و نزدیک به هفت سال است که دچار سرطان لنف دست است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 آذر 1397 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 40

به "حسین محب اهری: باید تحمل کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسین محب اهری: باید تحمل کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید