در فیلم انتقام جویان 5 شاهد درگیری تیم مدافعان با انتقام جویان خواهیم بود

به گزارش پیکوشو، تقریبا بیشتر سینمادوستان ساخته شدن فیلم انتقام جویان 5 (اونجرز 5) را قطعی می دانند، اما پرسشی که وجود دارد این است که در این فیلم تیم انتقام جویان به مصاف چه کسانی می فرایند؟

در فیلم انتقام جویان 5 شاهد درگیری تیم مدافعان با انتقام جویان خواهیم بود

فیلم بیوه سیاه قرار است آغازگر فاز چهارم جهانی سینمایی مارول باشد، اما به دنبال همه گیری کرونا اکران این فیلم و جاودانگان تا سال 2021 به تعویق افتاد تا کمی دیرتر شاهد نقش بستن این آثار ابرقهرمانی بر پرده سینماها باشیم. با اینکه فاصله زیادی تا خاتمه فاز جدید فیلم های مارول داریم، اما مطابق فرایند تمامی فازهای پیشین در یک یا چند فیلم شاهد گردهمایی و تقابل ابرقهرمانان مختلف خواهیم بود و با توجه به خاتمه بندی انتقام جویان: جنگ ابدیت، فیلم انتقام جویان 5 مارول می تواند چه افرادی را در مقابل تیم قهرمانان خود قرار دهد؟

در حالی که مارول درحال گسترش جهانی سینمایی خود بود، نتفلیکس هم تصمیم گرفت با استفاده از شخصیت های کمیک های این کمپانی در سال 2017 جهانی ابرقهرمانی خاص خودش راه بیندازد. ابرقهرمان هایی کوچک تر نسبت به تیم انتقام جویان که در سریال های مدافعان، جسیکا جونز، لوک کیج، دردویل و آیرون فیست گردهم آمده بودند، اما بخت چندان یار تیم مدافعان نبود و این سریال ها یکی پس از دیگری لغو شدند. بر اساس یک بند از قرارداد همکاری نتفلیکس و مارول، شخصیت های تیم مدافعان نمی توانستند تا سال 2020 در هیچ فیلم یا سریالی بدون اجازه نتفلیکس حضور یابند، اما در حال حاضر اعتبار آن قرارداد خاتمه یافته و جسیکا جونز، دردویل و سایر شخصیت های محبوب سریال های نتفلیکس می توانند در فاز چهارم جهانی سینمایی مارول حضور پیدا کنند.

  • راتن تومیتوز از مخاطبانش پرسید؛ بازی تاج و تخت یا انتقام جویان؟

مدافعان نخستین بار در سال 1971 به جهان آمدند. اعضای این تیم در آن زمان نیمور، هالک، موج سوار نقره ای و دکتر استرنج بودند. اما خیلی زود لوک کیج، هالک-دخت، آیرون فیست و چند شخصیت دیگر به این گروه اضافه شدند تا جمعیت مدافعان افزایش پیدا کند. این تیم همانند انتقام جویان به دنبال برقراری آرامش و امنیت هستند و در این راه با موجودات شرور کمیک های مارول مبارزه می کنند.

در حالی که آن ها به دلایل مختلفی در برخی نبردها انتقام جویان را همراهی کرده اند، اما در برخی کمیک ها علیه آن ها جنگیده اند. در کمیک نبرد انتقام جویان-مدافعان به دنبال شیطنت های شخصیت لوکی مدافعان در مقابل انتقام جویان قرار می گیرند، اما این نبرد بزرگ در نهایت با مداخله اسکارلت ویچ خاتمه می یابد. به همین خاطر و با توجه به نابودی تانوس در انتقام جویان: خاتمه بازی یکی از گزینه های اصلی مارول برای ارائه دشمنانی چالش برانگیز در مقابل تیم اونجرز طی فیلم اونجرز 5، تیم مدافعان است.

همچنین ممکن است در میانه های فاز چهارم جهانی سینمایی مارول شاهد تقابل این دو گروه باشیم، اما در انتها آن ها مانند کمیک نبرد انتقام جویان-مدافعان متوجه شوند اهداف مشترکی دارند و با کنار گذاشتن کدورت ها به سراغ مبارزه با دشمنان مشترکشان بفرایند.

منبع: Inverse

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1303

به "در فیلم انتقام جویان 5 شاهد درگیری تیم مدافعان با انتقام جویان خواهیم بود" امتیاز دهید

1 کاربر به "در فیلم انتقام جویان 5 شاهد درگیری تیم مدافعان با انتقام جویان خواهیم بود" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در فیلم انتقام جویان 5 شاهد درگیری تیم مدافعان با انتقام جویان خواهیم بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید