شاهین بوشهر پر و بال پرواز می خواهد، تغییر مربی دردی دوا نمی کند

به گزارش پیکوشو، خبرنگاران، گروه استان ها: شاهین شهرداری بوشهر پس از غیبت چند ساله در لیگ برتر فوتبال امسال بار دیگر مجوز حضور در لیگ برتر را گرفت تا موجی از شادی و خوشحالی در بین فوتبال دوستان بوشهری ایجاد شود.

شاهین بوشهر پر و بال پرواز می خواهد، تغییر مربی دردی دوا نمی کند

این خوشحالی هواداران و دوست داران فوتبال بوشهر دوام چندانی نداشت و نتایج ناامیدکننده شاهین در لیگ برتر و بازی های ضعیف این تیم باعث شد تا هواداران و علاقمندان فوتبال از این تیم ناامید شوند.

در حالی که عبدالله ویسی سرمربی شاهین بوشهر وعده داده بود که وضعیت تیم بهتر می شود و هواداران نگران نباشند، تیم هر هفته بدتر از هفته قبل نتیجه می گرفت و عبدالله ویسی تیم را ترک کرد و از این تیم رفت.

به دنبال کناره گیری ویسی و موافقت هیئت مدیره با عدم حضور وی، مهرداد کریمیان که کمک ویسی بود، سرمربی موقت تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر شد و او هم ابراز امیدواری کرد که تیم وضعیت بهتری پیدا کند ولی تاکنون اینگونه نشده است.

شاهین بوشهر از 10 مسابقه خود در رقابت های این فصل لیگ برتر هشت باخت و دو تساوی به دست آورده است که عملکردی تقریبا هیچ محسوب می شود یعنی از 30 امتیاز ممکن تنها دو امتیاز کسب کرده است و فقط شش درصد امتیازات را در کیسه دارد.

نگاهی به بازی های شاهین بوشهر نشان می دهد که مشکل شاهین از سرمربی نبوده است که اینگونه شاهد تغییرات مربی در این تیم باشیم بلکه شاهین پر و بالی برای پرواز ندارد و بازیکنان این تیم توان لازم برای لیگ برتر را ندارند.

تغییر مربی دردی دوا نمی کند

در این شرایط باز هم مدیران باشگاه در فکر تغییر مربی تیم هستند و یک مربی کروات را جایگزین مهرداد کریمیان مربی باانگیره و جوان بوشهری و بومی در تیم شاهین شهرداری بوشهر خواهند کرد.

طبق اعلام سعید مسیگر مدیر عامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، با مذاکرات اجرا شده توافق نهایی با میشو کریستیچوویچ سرمربی جدید تیم حاصل شده و تا روز دوشنبه وارد بوشهر خواهد شد و از روز سه شنبه تمرینات تیم زیر نظر سرمربی جدید آغاز خواهد شد.

سوال اینجاست که این مربی بدون داشتن بازیکنان توانمند چه کاری برای احیای تیم شاهین بوشهر خواهد کرد؟ بدیهی است که تا زمانی که شاهین بوشهر تقویت نشود، نمی توان امیدی به این تیم داشت.

مربی شاهین بوشهر پس از تساوی این تیم مقابل گل گهر سیرجان شرح داد: باید تکلیف تیم مشخص شود و یا با این کادر کار کنند و یا اینکه مربی جدید برای تیم بیاورند که حالا خبر می رسد مربی جدیدی در راه است.

شاهین چند بازیکن خوب نیاز دارد

مهرداد کریمیان با بیان اینکه شاهین بوشهر برای لیگ برتر بسته نشده است، گفت: من دخالتی در دریافت بازیکنان تیم نداشته ایم و متاسفانه باشگاه ما کمیته جذب بازیکنان نداشته است و نتوانستیم تیم باکیفیتی را برای لیگ برتر ببندیم.

وی با اشاره به اینکه شاهین به چند بازیکن جدید باکیفیت نیاز دارد، افزود: قطعا باید مهره هایی به این تیم اضافه شود و حتما باید چهار یا پنج بازیکن تاثیرگذار و شاید هم بیشتر جذب شود.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر افزود: سه تا جای خالی داریم و تا نیم فصل می توانیم بازیکنانی که استفاده نشده اند و یا کم کار کرده اند را خارج کنیم و بازیکن جدید بگیریم.

به گفته سعید مسیگر مدیر عامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، با توجه به خالی بودن لیست تیم، جذب دو بازیکن جدید تا قبل از نیم فصل در دستور کار واقع شده است که با تصمیم کادر فنی جدید این کار عملی خواهد شد.

در حالی که تامین هزینه ها یکی از مهمترین وظایف هیئت مدیره باشگاه است و باید مدیریت مناسبی نیز بر هزینه کردها صورت گیرد، در این شرایط دریافت بازیکن جدید و توانمند می توانست کمک بیشتری برای تقویت شاهین بوشهر باشد.

حالا باید هزینه های زیادی برای حضور سرمربی جدید در تیم صورت گیرد و شاید اعتبارات کمتری برای دریافت بازیکن جدید در این تیم باقی بماند.

امیدواریم که همه تصمیمات در باشگاه شاهین، فوتبالی باشد و اقدامات با نگاه فنی ضورت گیرد و حاصل این اتفاقات موفقیت شاهین در ادامه لیگ برتر فوتبال کشور باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 دی 1398 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 624

به "شاهین بوشهر پر و بال پرواز می خواهد، تغییر مربی دردی دوا نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاهین بوشهر پر و بال پرواز می خواهد، تغییر مربی دردی دوا نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید