عاشقانه ای از پنگوئن ها

به گزارش پیکوشو، خبرنگاران: عکس این جفت پنگوئن که عاشقانه به روشنایی های شهر ملبورن استرالیا خیره شده اند، از عکس های پربازدید در شبکه های اجتماعی بوده است.

عاشقانه ای از پنگوئن ها

عکس دو پنگوئن که به افق ملبورن در استرالیا خیره شده اند شاید در نگاه اول فقط یک عکس بامزه به نظر برسد، اما عکاس این عکس ها که سه شب تمام برای ثبت این قاب ها با گروه پنگوئن ها سپری نموده توضیحاتی داده که در این دوران کرونا توجه بسیاری را جلب نموده است.

توبیاس بومگرتنر، عکاس نوشته:

در این دوران (کرونا و قرنطینه) آن هایی که می توانند کنار عزیز یا عزیزانشان باشند واقعا خوشبختند. این دو پنگوئن که ساعت ها بر روی صخره ای مشرف به افق ملبورن، شانه به شانه و بال به بال در کنار هم ایستاده بودند هر دو جفت خود را از دست داده اند. پنگوئن سفید، ماده ای است که جفتش مرده و آنکه کنارش است نر جوانتری است که او هم بیوه شده. آن ها ساعت ها کنار هم می ایستند و همدیگر را تسلی می دهند.

آقای بومگرتنر در اینستاگرامش نوشته:

فقط در عشق است که حتی اگر ببازی باز هم بُرده ای. در میان هیاهو و روزمرگی گروه پنگوئن ها این دو تا مرغ عشق ساعت ها کنار هم ایستاده اند و گویا دارند فقط از لحظه کنار هم بودنشان لذت می برند. درد مشترک آن ها را به هم رسانده.منبع: برترین ها
انتشار: 29 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1098

به "عاشقانه ای از پنگوئن ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عاشقانه ای از پنگوئن ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید