عکس ، تولد گوساله دوسر در اندونزی و هجوم مردم برای تماشا

به گزارش پیکوشو، مردم یک روستا در شرق جاوا - اندونزی از دیدن گوساله ای ماده که با دو سر به دنیا آمده است، غافلگیر و هیجان زده شده و آن را سفیر خوشبختی می دانند.

عکس ، تولد گوساله دوسر در اندونزی و هجوم مردم برای تماشا

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، این گوساله که به نظر می رسد سالم باشد، چهار چشم فعال و دو دهان جداگانه دارد و جز همان دوسر بودن مسئله ای دیگر در اندام هایش به چشم نمی خورد. مردم روستای پوندوک وولو با شنیدن خبر تولید به دنیا آمدن گوساله عجیب، به مزرعه صاحب آن هجوم بردند تا از نزدیک این پدیده شگفت انگیز را ببینند.

نکته جالب اینکه گوساله ماده می تواند با هر دو دو دهان خود شیر بخورد و روستاییان معتقدند تولد آن خیر و برکت برای مردم به همراه خواهد داشت. با اینکه گوساله ها در همان دقایق ابتدایی پس از تولد می توانند روی پاهای خود بایستند و راه بروند، این گوساله دو سر پس از سه روز فقط با کمک صاحب خود روی پا می ایستد.

کارشناسان و دامپزشکان می گویند از آنجا که حیوان های دوسر در هر سر خود یک مغز جداگانه دارند، هر مغز مدیریت بخشی از بدن را بر عهده می گیرد و به همین دلیل دوسرها چند ماه بیشتر زنده نمی مانند. هر چند درباره گوساله دوسر روستای پوندوک وولو هنوز هیچ چیز تعیین نیست.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1187

به "عکس ، تولد گوساله دوسر در اندونزی و هجوم مردم برای تماشا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، تولد گوساله دوسر در اندونزی و هجوم مردم برای تماشا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید