لزوم معرفی جاذبه های گردشگری در تبلیغات شهری

به گزارش پیکوشو، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان البرز بر لزوم معرفی جاذبه های گردشگری استان در تبلیغات درون و برون شهری تاکید نمود.

لزوم معرفی جاذبه های گردشگری در تبلیغات شهری

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید

به گزارش پیکوشو آنلاین به نقل از مهر، احمد ترکاشوند در خصوص نصب بیلبوردهای تبلیغاتی برای معرفی هرچه بیشتر جاذبه های گردشگری استان البرز در سطح معابر شهری و راه های برون شهری، اظهار کرد: این اقدام در راستای معرفی ظرفیت های گردشگری ناشناخته استان است که حتی خود مردم البرز نیز از وجود این جاذبه ها بی اطلاع هستند.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت همکاری شهرداری ها در اختصاص تعدادی از بیلبوردهای تیبلیغاتی برای معرفی جاذبه های گردشگری استان، بیان نمود: اداره کل میراث فرهنگی استان البرز بعد از تخصیص اعتبار در امسال در خصوص چنین تعاملاتی با شهرداری های استان از جمله شهرداری کرج وارد مذاکره خواهد شد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان البرز با اشاره به اهمیت همکاری هرچه بیشتر شهرداری ها از جمله شهرداری کرج در قالب تبلیغات شهری و محیطی برای معرفی جاذبه های گردشگری استان گفت: در گذشته به طور معمول همکاری خوبی را در این مورد شاهد نبوده ایم که امیدواریم امسال این تعاملات بیشتر گردد.

ترکاشوند با بیان این که بیلبوردهای جانمایی شده در سطح شهر کرج برای انجام تبلیغات به بخش خصوصی واگذارشده است، بیان کرد: طبیعی است که بخش خصوصی چون در این مورد هزینه نموده باید طبق قراردادی که دارد، استفاده کافی از این ظرفیت را داشته باشد، از طرفی به دلیل درخواست های زیاد بخش خصوصی برای در اختیار دریافت بیبوردهای تبلیغاتی، فرصت تخصیص رایگان این بیلبوردها از سوی شهرداری به میراث فرهنگی برای معرفی جاذبه های گردشگری استان فراهم نیست.

وی در پاسخ به این که آیا طبق قانون، مواردی است که شهرداری ها را مکلف کند تا برای یاری به معرفی گردشگری از ظرفیت بیبوردهای تبلیغاتی سطح شهر استفاده کند، گفت: بله چنین مواردی موجود است و در قالب ستاد هماهنگی خدمات سفر همه دستگاه های عضو آن موظف هستند که در راستای تصمیمات آن ستاد برای اعتلای هرچه بیشتر این حوزه کوشش نمایند.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان البرز با اشاره به این که پنج بیلبورد تبلیغاتی که سال گذشته در راه های برون شهری استان از جمله اتوبان کرج برای معرفی جاذبه های گردشگری البرز داشتیم به وسیله تعامل با راهداری و حمل ونقل جاده ای استان بوده است، بیان نمود: طبق پرداخت مبالغی این بیلبوردها در اختیار میراث فرهنگی قرار داده شد که البته فقط برای چندماه بود و اکنون قرارداد استفاده از آن به اتمام رسیده است و احتیاج است مجدد وارد مذاکره شویم.

ترکاشوند در پاسخ به این که آیا امسال نیز برنامه ای برای استفاده از بیلبوردهای تبلیغاتی راه های برون شهری جهت معرفی جاذبه های گردشگری استان مدنظر دارید، بیان نمود: به یقین امسال نیز بعد از تخصیص اعتبار در میراث فرهنگی استان این موارد را دنبال خواهیم کرد و در صورت امکان از بیلبوردهای تبلیغاتی بیشتری در راه های برون شهری برای معرفی ظرفیت های ناشناخته گردشگری البرز استفاده خواهیم کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 دی 1398 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 650

به "لزوم معرفی جاذبه های گردشگری در تبلیغات شهری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم معرفی جاذبه های گردشگری در تبلیغات شهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید