مقیمان دائم برای کار در کانادا به شماره بیمه اجتماعی و رزومه ای مناسب احتیاج دارند

به گزارش مجله پیکوشو، مشاغل کانادایی به دو نوع نظام مند یا regulated و آزاد یا unregulated تقسیم می شوند. طبق اطلاعات موجود در وبسایت WES، مشاغل نظام مند شامل مواردی است که به گواهی اشتغال احتیاج دارند؛ متقاضیان در بعضی موارد باید از استان موردنظر، تأییدیه دریافت نمایند. اما افرادی که در مشاغل آزاد مشغول به کار می شوند، احتیاجی به گواهی اشتغال یا تأییدیه ندارند. این متقاضیان باید شرایط موردنظر کارفرمای خود را برآورده نمایند.

مقیمان دائم برای کار در کانادا به شماره بیمه اجتماعی و رزومه ای مناسب احتیاج دارند

در مشاغل نظا مند، افراد زیر نظر دولت های استانی و با استانداردهای حرفه ای فعالیت می نمایند. این مشاغل می تواند در بخش پزشکی، اقتصادی، بانکداری، حقوقی، و مهندسی باشد. با این حال، مشاغل آزاد تحت نظارت کارفرمایان مربوط و با سطح مهارت مبتدی تا نیمه حرفه ای هستند. این مشاغل خارج از حوزه نظارت دولت استانی فعالیت دارند. حدود 80 درصد مشاغل کانادا unregulated یا آزاد به حساب می آیند.

اتباع خارجی که اقامت دائم کانادا را دریافت می نمایند، برای کار در این کشور باید دارای شماره بیمه اجتماعی (SIN) و ارزیابی مدارک تحصیلی (ECA) باشند. به علاوه، آنها عموما به رزومه ای مناسب احتیاج دارند.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 8 مهر 1400 بروزرسانی: 8 مهر 1400 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1828

به "مقیمان دائم برای کار در کانادا به شماره بیمه اجتماعی و رزومه ای مناسب احتیاج دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقیمان دائم برای کار در کانادا به شماره بیمه اجتماعی و رزومه ای مناسب احتیاج دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید