مهلت ثبتنام در رویداد نفت تک 25 آذرماه سرانجام مییابد

به گزارش پیکوشو، رویداد نفت تک با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای توسعه بازار فناوری های حوزه انرژی برگزار می شود.

مهلت ثبتنام در رویداد نفت تک 25 آذرماه سرانجام مییابد

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران، با توجه به اهمیت حوزه انرژی، به ویژه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بخش عمده ای از توان خود را صرف حمایت از شرکت ها و استارتاپ های این حوزه کرده است.

به همین دلیل ستادی تحت عنوان ستاد توسعه فناوری های حوزه آب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این معاونت تشکیل شده است. این ستاد تلاش دارد تا ارتباط قوی تری میان دو سوی عرضه فناوری و تقاضا برای فناوری ایجاد شود.

سالانه ده ها رویداد فناوری محور در این حوزه با حمایت معاونت برگزار می شود. رویداد تقاضا محور مدیریت پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت ایران نفت تک از جمله این رویداد ها است.

در این رخداد شرکت های بزرگ حوزه نفت، نیاز های فناورانه خود را به شرکت های دانش بنیان و فناور عرضه می کنند. شرکت های دانش بنیان نیز با شرکت در رویداد نفت تک برای این نیاز های فناورانه، پاسخ های فناورانه عرضه می کنند.

این رویداد که توسط پترو شریف از جمله کارگزاری های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برگزار می شود با حمایت شرکت ملی نفت، پارک پردیس فناوری معاونت علمی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند برای حضور در این رویداد تا 25 آذر ماه فرایند ثبت نام خود را تکمیل کنند.

شرکت های دانش بنیان و فناور حوزه صنعت نفت می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت این رویداد در اینجا مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1398

به "مهلت ثبتنام در رویداد نفت تک 25 آذرماه سرانجام مییابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبتنام در رویداد نفت تک 25 آذرماه سرانجام مییابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید