واکنش جالب بازیکنان لهستان پس از باخت مقابل ایران

به گزارش مجله پیکوشو، به گزارش سایت پولست، تیم ملی والیبال ایران در اولین رقابت خود در هفته سوم لیگ ملت های والیبال به مصاف تیم ملی والیبال لهستان رفت و پیروز شد این حریف سرسخت را شکست دهد. این پیروزی درحالی برای بلندقامتان ایران به دست آمد که لهستان در هفته سوم این مسابقات میزبان تیم ملی والیبال ایران بود.

واکنش جالب بازیکنان لهستان پس از باخت مقابل ایران

مارسین یانوش بازیکن تیم ملی والیبال لهستان بعد از این دیدار گفت: بازی سختی بود. خوب شروع کردیم ست اول را کنترل کردیم و برنده شدیم، ولی در ست دوم هیچ انسجامی در تیم ما وجود نداشت. در ادامه ایرانی ها ابتکار عمل را به دست گرفتند و ما چند اشتباه ساده مرتکب شدیم. این باخت یک درس ارزشمند برای ما است. آن ها ریسک زیادی کردند. لحظاتی بود که ما آن ها را دفاع می کردیم و برنامه های حریف را از کار می انداختیم، ولی آن ها به بازی کردن ادامه دادند. آن ها با خطر بالا حمله کردند. ما باید به کار خود ادامه دهیم تا دوباره چنین نتایجی حاصل نشود.

کارول کلوس نیز بعد از این دیدار گفت: از اینکه ایران اینقدر خوب بازی کرد تعجب کردم. واقعا به این تیم تبریک می گویم. آن ها خیلی خوب بازی کردند و کار ما را خیلی سخت کردند تا حدی مشخص بود که ایرانی ها مصمم ترند. زمانی که در ست سوم پیش بودیم و هواداران ما را حمایت می کردند آن ها ناامید نشدند. ما باید از این شکست رد شویم.

توماش فورنال دیگر بازیکن تیم ملی ملهستان نیز گفت: ایرانی ها خیلی خیلی خوب بازی کردند. نمی خواستیم اینطوری مسابقات را در گدانسک شروع کنیم. این چیزی نبود که هواداران انتظار داشتند. گاهی اوقات خوب به نظر می رسیدیم، اما بازی ضعیفی نشان دادیم. حرفی که در کانادا زدم را تکرار می کنم. در ورزش هر اتفاقی ممکن است بیفتد. ایران خیلی خوب بازی کرد.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت 16 و 30 دقیقه روز پنج شنبه 16 تیرماه در دومین دیدار خود در هفته چهارم لیگ ملت ها به مصاف ایتالیا می رود.

منبع: فرارو
انتشار: 2 مرداد 1401 بروزرسانی: 2 مرداد 1401 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 2121

به "واکنش جالب بازیکنان لهستان پس از باخت مقابل ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش جالب بازیکنان لهستان پس از باخت مقابل ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید