چشمی: تصمیمات دربی سختگیرانه بود ، تمرکزمان روی نتیجه دریافت است

به گزارش پیکوشو، مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: ما هر سال اول فصل را از دست می دهیم و واقعاً با این تعداد بازیکن که جابه جا می کنیم تیم نمی تواند بعد از فصل بدنسازی هماهنگ گردد.

چشمی: تصمیمات دربی سختگیرانه بود ، تمرکزمان روی نتیجه دریافت است

به گزارش گروه ورزشی پیکوشو، روزبه چشمی در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال استقلال گفت: جا دارد از طرفداران تشکر کنم که در این چند بازی پشت تیم بودند و حمایت کردند با این که نتیجه نگرفته بودیم ولی در یکی دو بازی هم بدشانس بودیم فکر می کنم می توانستیم سه امتیازها را بگیریم ولی دقایق آخر گل خوردیم. حالا در لیگ شرایط مان زیاد خوب نیست اما خدا را شکر در جام حذفی توانستیم با برد آغاز کنیم. ان شاءالله این استارت کارمان باشد که بتوانیم جواب طرفداران را هم بدهیم.

چشمی در خصوص عدم لژیونر شدنش گفت: یکی دو مسئله پیش آمد که نتوانستم سال جاری بروم و الان دو سه هفته ای است سر تمرین هستم تمام کوشش مان این است که بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم. تمام تمرکزمان هم روی نتیجه دریافت است.

هافبک آبی های تهران در خصوص اینکه آیا بدشانسی دلیل نتیجه ندریافت این تیم گفت: ما تغییرات زیاد داشتیم چه در فصل پیش و چه در فصل قبل از آن و فکر می کنم این طبیعی است تیم های بزرگ اروپایی را که ببینید هر فصل چند بازیکن اضافه می نمایند و چند بازیکن از آنها جدا می شوند اما تغییرات ما زیاد است و هر فصل هم بیشتر می گردد. پنج بازیکن می گردد 10 بازیکن و 10- بازیکن می گردد 12 بازیکن. فکر می کنم باید برای نگه داشتن بازیکنان صحبت گردد شاید بعضی ها را نگردد نگه داشت شاید بعضی را به خاطر کم کاری بوده که نتوانستیم نگه داریم ولی باید این صحبت را داشته باشیم تا بتوانیم نتیجه گیری کنیم. ما هر سال اول فصل را از دست می دهیم و واقعاً با این تعداد بازیکن که جابه جا می کنیم تیم نمی تواند بعد از فصل بدنسازی هماهنگ گردد. مسئولان باشگاه و جاهای دیگر که به آنها مربوط است باید یاری نمایند که بازیکنان را حفظ نمایند تا اینقدر تغییر نداشته باشیم.

چشمی در خصوص اینکه بازیکنان استقلال نمی توانند از ضربات پنالتی به خوبی استفاده نمایند، گفت: فکر می کنم به خاطر بدشانسی باشد چون تمام بازیکنانی که پنالتی زن هستند و پنالتی تمرین نموده اند در تمرینات گل می زنند این بدشانسی است که ضربه های بچه ها اینطور می گردد. آنها هم تمرین می نمایند هم تمام کوشش شان را به کار می گیرند. چه در بازی و چه در ضربات پنالتی تمام کوشش شان را می نمایند طرفداران تا اینجا حمایت کردند ما هم می دانیم در لیگ نتایج خوبی نگرفته ایم ولی پتانسیل تیم همین است هیچ بازیکنی نمی تواند در این زمان از مسابقات اضافه گردد. باید این بازیکنانی را که داریم نگه داریم. اینکه بخواهیم روی یک بازیکن زوم کنیم همین پتانسیل بازیکنان را هم از دست می دهیم.

وی در خصوص اینکه در فضای مجازی هم پتانسیل خوبی دارد، گفت: من فکر می کنم در پست خودم حرف بدی نزده ام و ادبیات ناشایستی هم نداشته ام. شاید عکس العمل زیاد جالبی بعد از آن بازی از طرف من نبود ولی من حرف بدی نزدم. فکر می کنم می خواهند محکم برخورد نمایند ان شاءالله که جواب بدهد. اتفاقاتی نبود که محرومیت های دربی بخواهد اینقدر زیاد باشد. در دربی از 20 سال پیش همچین درگیری هایی را داشته ایم. اینکه با یک خطا یا به قول معروف دست زدن برای داور بخواهیم جریمه کنیم فکر می کنم زیاد درست نبود برای دربی خیلی سخت گیرانه بود اما به هر حال روندی است که پیش دریافتد ولی می شد خیلی بهتر از اینها هم کنترل کرد.

چشمی در خصوص اینکه پیشکسوتان استقلال معتقدند این تیم الان بزرگتر ندارد، گفت: این نظر آنها است اما این را تحمیل نکنیم به تیم. خیلی از پیشکسوتان هم حمایت کردند اما یکسری چون نظرات شان را پشت سر هم می گویند این به تیم تحمیل می گردد که تیم بزرگتر ندارد و تأثیر می گذارد. دست تک تک آنها درد نکند حمایت می نمایند ولی آن پیشکسوتانی هم که نظر دارند سعی نمایند به گونه ای مطرح نمایند که به تیم فشار نیاید چون تیم ما با این پتانسیل و با این بازیکنان هیچ کاری نمی گردد کرد نمی توانیم کسی را اضافه کنیم اگر کسی را هم کم کنیم از پتانسیل تیم کم می گردد چه خوب چه بد، بنابراین فکر می کنم اگر نظرات شان را بهتر بیان نمایند چه طرفداران و چه پیشکسوتان بهتر است و باید دست به دست هم دهیم تا روند خوبی را در پیش بگیریم.

چشمی در خصوص سیستم 3-5-2 استراماچونی گفت: این سیستمی است که سرمربی تیم در نظر گرفته و فکر می کنم با این ابزاری که دارد می تواند این سیستم را بازی کند. سیستمی است که خیلی باید کار کرد برای اینکه بتوانیم نتیجه بگیریم. با این تعداد جلساتی که کار کردیم و با بازی های دربی، ذوب آهن و گل ریحان فکر می کنم روند خوبی را داشتیم شاید نتیجه گیری مان خوب نبوده اما روند بازی مان خوب بوده ان شاءالله کار نمایند با همین سیستم یا هر سیستم دیگری که سرمربی می خواهد تا تیم روند خوبی بگیرد.ان شاءالله پیشکسوتان و طرفداران هم حمایت نمایند و بازیکنان هم کوشش نمایند که ان شاءالله این بردها ادامه داشته باشد و استقلال به روزهای خوب خودش برسد.

وی در خصوص محرومیت طرفداران استقلال از بازی روز آدینه گفت: فکر می کنم این حکم کمی تند بود. ما هیچ وقت دربی آرامی را پشت سر نگذاشتیم که بگوییم این دربی بوده و خیلی تنش داشته است اتفاقاً این دربی تنشی تا دقایق آخر نداشت تا اینکه خطایی لب خط شد. فکر می کنم چیز مهمی نبود چه در خصوص بازیکنان تیم خودمان و چه در خصوص محرومیت طرفداران مان فکر می کنم سختگیرانه بود و می شد خیلی بهتر رفتار کرد و بهتر این موضوع را جمع کرد ولی به هر حال نظرشان بود باز هم می گویم می شد بیشتر دقت نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 497

به "چشمی: تصمیمات دربی سختگیرانه بود ، تمرکزمان روی نتیجه دریافت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چشمی: تصمیمات دربی سختگیرانه بود ، تمرکزمان روی نتیجه دریافت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید