کنایه تند مدیر پرسپولیسی: برای برخی ها حضور در پلی آف هم افتخار است!

به گزارش پیکوشو، ابراهیم شکوری درباره نائب قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمان آسیا اظهار کرد: سطح تیم ما آنقدر بالا رفته است که نائب قهرمانی آسیا هم طرفداران ما را راضی نگه نمی کند. بعضی تیم ها حضور در پلی آف آسیا برایشان افتحار محسوب می گردد، اما به هر حال طرفداران ما انتظار قهرمانی داشتند. از دیروز فینال لیگ قهرمانان آسیا برای ما تمام شد و با هم هم قسم شدیم که در ادامه لیگ و لیگ قهرمانان آسیا فصل بعد کوشش کنیم و امیدوارم بتوانیم اتفاقات خوبی را رقم بزنید.

کنایه تند مدیر پرسپولیسی: برای برخی ها حضور در پلی آف هم افتخار است!

او اضافه نمود: تیم ما کری نمی خواند و باید این واقعیت را قبول کنیم که در فینال آسیا حضور داشتیم. در چندین سال گذشته هیچ تیمی به جز پرسپولیس از ایران در این مرحله حضور نداشته و این دو نایب قهرمانی جزو افتخارات ما است و این برای فوتبال ایران هم بسیار خوب است. برای سایر نمایندگان فوتبال ایران هم آرزوی موفقیت می کنیم. مرز های فرهنگ هواداری در این دو سه هفته جا به جا شد و شور و نشاط بین مردم به وجود آمده بود.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس با بیان این که کری خوانی در همه جای جهان وجود دارد، گفت:، اما احترام ها باید حفظ گردد و ما هم همواره به رقیبان مان احترام گذاشتیم. مرز بین کری و احترام باید حفظ گردد و باید این مساله را رعایت گردد. طرفداران ما با تمام وجودشان دوست داشتند ما قهرمان شویم، اما این اتفاق نیفتاد و بعد از برگشت ما هم نشان دادند که حامی ما هستند و این می تواند اتفاق خوبی باشد و ما را مصمم تر کرد تا در آینده بیشتر کار کنیم تا اتفاقات خوبی رقم بزنیم.

او درباره دریافت جایزه نائب قهرمانی آسیا گفت: یک مبلغ حدودا دو میلیون یورویی دریافت خواهیم کرد. البته هزینه های مربوطه مثل جرایم طول مسابقات از این مبلغ کسر می گردد، ولی مساله ای دیگر مشکل دریافت این پول است و یک مقدار جا به جایی پول برای ما سخت است که امیدوارم این مساله حل گردد.

شکوری درباره جدایی بشار رسن عنوان نمود: ابتدا باید از او تشکر کنیم چرا که طی سال های که برای ما بازی کرد بسیار کوشش کرد و با انگیزه بود. او با پرسپولیس جام های خوبی به دست آورد و سطح کیفی اش هم با تیم ما افزایش پیدا کرد. جدایی او رخ داده است و برایش آرزوی موفقیت می کنیم. از زمانی که مدیریت جدید آمده است سعی کردیم در کمال آرامش ارتباط بسیار نزدیکی با بازیکنان و کادرفنی مان برقرار کنیم و در این دو ماه توانستیم این کار را انجام دهیم و سعی می کنیم این فرایند را در ادامه راستا داشته باشیم.

او همچنین درباره لغو ملاقات این تیم مقابل ذوب آهن گفت: بعد از این که بازی با ذوب آهن لغو شد پیگیر بودیم تا بدانیم دلیل لغو این بازی چه چیزی است و بیست وسوم آذر نامه ای به سازمان لیگ ارسال کردیم و در سه بند درخواست کردیم دلایل لغو بازی را به ما اعلام نمایند، در رابطه با فشردگی مسابقات این مساله را لحاظ نمایند که خواست ما نبوده بازی لغو گردد و در نهایت باتوجه به مساله ای که ذوب آهن با آن روبرو بود، خواستیم آنالیز خوبی گردد و در نهایت اگر باشگاه ذوب آهن در این موارد تخلفی داشته، می خواهیم بازی سه بر هیچ به نفع ما گردد و منتظر پاسخ مسئولان هستیم.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس در خاتمه اضافه نمود: نامه دیگری هم امروز ارسال کردیم و منتظریم جواب مکتوب و قانع نماینده ای دریافت کنیم و دلایل لغو بازی به ما اعلام گردد و اگر تخلفی انجام شده خواستار این هستیم که بازی حتما سه بر هیچ به نفع ما گردد چرا که دوست داشتیم بازی کنیم و بیست روز تا پیش از فینال آُسیا بازی نکردیم. اگر مقابل ذوب آهن بازی می کردیم شاید اتفاق دیگری رقم می خورد، اما به هر حال تمام شده است و همه دید ما به آینده و مسابقات لیگ است.

منبع: فرارو
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1433

به "کنایه تند مدیر پرسپولیسی: برای برخی ها حضور در پلی آف هم افتخار است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه تند مدیر پرسپولیسی: برای برخی ها حضور در پلی آف هم افتخار است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید