13 آبان ماه، رویارویی هوگوپوشان در هفته سوم تا پنجم لیگ برتر تکواندو ، مصاف مدعیان قهرمانی در هفته چهارم

به گزارش پیکوشو، دیدارهای هفته سوم تا پنجم از دور رفت لیگ برتر تکواندو جام خلیج فارس روز دوشنبه - 13 آبان ماه با انجام 12 دیدار در فدراسیون تکواندو برگزار می گردد.

13 آبان ماه، رویارویی هوگوپوشان در هفته سوم تا پنجم لیگ برتر تکواندو ، مصاف مدعیان قهرمانی در هفته چهارم

به گزارش پیکوشو و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مبارزات هفته سوم تا پنجم از دور رفت هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان جام خلیج فارس یادواره شهید عبدالکریم کجبافی با حضور 9 تیم روز دوشنبه - 13 آبان ماه در فدراسیون تکواندو برگزار می گردد.

شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس قوامین، پالایش نفت آبادان، صنعت مس کرمان، فرمانیه، کانون تکواندوکاران مهاجر و یزدان تیم های حاضر در این دوره از رقابت ها هستند.

در نخستین دیدار از هفته سوم، لوازم خانگی کن رده دومی با باشگاه یزدان که در رده پنجم نهاده شده است مبارزه می نماید، در ادامه هوگوپوشان دانشگاه آزاد اسلامی که صدرنشین هستند برابر باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان صف آرایی می نماید؛ سومین پیکار این هفته میان تیم های شهرداری ورامین و پاس قوامین پیگیری می گردد و در آخرین دیدار نیز تیم کانون تکواندوکاران مهاجر برابر شرکت پالایش نفت آبادان قرار می گیرد. باشگاه فرمانیه در این هفته استراحت دارد.

اولین مبارزه هفته چهارم این مسابقات، میان تیم های لوازم خانگی کن و کانون تکواندوکاران مهاجر انجام می گردد، سپس دانشگاه آزاد اسلامی و شهرداری ورامین که هر دو مدعی کسب عنوان قهرمانی هستند به مصاف یکدیگر می روند. سومین مبارزه این هفته میان تیم های پاس قوامین و فرمانیه پیگیری می گردد و در ادامه نیز هوگوپوشان صنعت مس کرمان با شرکت پالایش نفت آبادان دیدار می نمایند. یزدان در این هفته با قرعه استراحت رو به رو است.

در اولین مبارزه از هفته پنجم، تیم های دانشگاه آزاد اسلامی و فرمانیه با یکدیگر مبارزه می نمایند، سپس شهرداری ورامین با شرکت پالایش نفت آبادان دیدار خواهد نمود؛ در سومین پیکار این هفته، تکواندوکاران پاس قوامین برابر هوگوپوشان باشگاه یزدان صف آرایی می نمایند و آخرین مبارزه نیز میان تیم های صنعت مس کرمان و کانون تکواندوکاران مهاجر پیگیری می گردد. لوازم خانگی کن نیز با قرعه استراحت رو به رو است.

لازم به ذکر است، در خاتمه رقابت های هفته دوم، تیم دانشگاه آزاد اسلامی با کسب 6 امتیاز و تفاضل 12 صدرنشین جام خلیج فارس شد، لوازم خانگی کن با 6 امتیاز و تفاضل 10 صندلی دومی را کسب کرد و پاس قوامین با 6 امتیاز و تفاضل 6 در رده سوم جدول رده بندی نهاده شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 آذر 1398 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 600

به "13 آبان ماه، رویارویی هوگوپوشان در هفته سوم تا پنجم لیگ برتر تکواندو ، مصاف مدعیان قهرمانی در هفته چهارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "13 آبان ماه، رویارویی هوگوپوشان در هفته سوم تا پنجم لیگ برتر تکواندو ، مصاف مدعیان قهرمانی در هفته چهارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید