آموزش حذف موقت و دائم حساب اینستاگرام

به گزارش مجله پیکوشو، اگر نمی توانید از برنامه ایستاگرام برای حذف حساب خود بهره ببرید، باید از مرورگر بهره ببرید، می توان این کار را با استفاده از رایانه یا تلفن انجام داد. ابتدا باید به صفحه درخواست حذف اکانت اینستاگرام بروید و رمز خود را وارد کنید.

آموزش حذف موقت و دائم حساب اینستاگرام

در این گزارش به شیوه هایی که باعث می گردد حساب شما از اینستاگرام به طور موقت یا دائم حذف گردد اشاره می کنیم.

به گزارش theverge، اگر تصمیم به حذف اینستاگرام گرفته اید انجام این کار آنطور که باید سریع یا آسان نیست. تا همین اواخر، حتی از داخل اپلیکیشن اینستاگرام هم نمی شد این کار را انجام داد. در این گزارش ما چندین روش برای حذف اکانت اینستاگرام را توضیح می دهیم.

حذف حساب با استفاده از برنامه اینستاگرام

ساده ترین راه برای کاربران آیفون برای حذف اینستاگرام استفاده از این روش است. برای انجام این کار، به نمایه خود بروید، روی منوی در بالا سمت راست ضربه بزنید و تنظیمات را انتخاب کنید. سپس به Account بروید و به پایین منو بروید. یک دکمه Delete Account در زیر دکمه Branded Content وجود خواهد داشت.

اگر این گزینه را دارید، با ضربه زدن روی آن منویی ظاهر می گردد که از شما می پرسد آیا می خواهید حساب خود را حذف یا غیبرطرفال کنید. با فشار دادن دکمه Delete account پیغامی ظاهر می گردد که می گوید در صورت ورود مجدد می توانید فرآیند حذف را تا تاریخ خاصی متوقف کنید.

روی دکمه قرمز رنگ Continue deleting account ضربه بزنید تا برنامه صفحه وب باز گردد. در اینجا، می توانید پس از پاسخ به سؤالی درباره علت حذف حساب خود، فرآیند حذف را تکمیل کنید و رمز عبور خود را برای تأیید وارد کنید.

حذف حساب اینستاگرام در وب

اگر نمی توانید از برنامه ایستاگرام برای حذف حساب خود بهره ببرید، باید از مرورگر بهره ببرید، می توان این کار را با استفاده از رایانه یا تلفن انجام داد. ابتدا باید به صفحه درخواست حذف اکانت اینستاگرام بروید و رمز خود را وارد کنید.

در صفحه ای با لوگوی قدیمی اینستاگرام و یک منوی بازشو از شما می پرسد که چرا می خواهید حساب خود را حذف کنید. بسته به اینکه کدام گزینه را انتخاب می کنید، ممکن است پیوند های مختلفی به شما نشان داده گردد که قول برطرف مسائل شما را می دهد یا پیغامی که به شما یادآوری می نماید آنالیز کنید کدام حساب را حذف می کنید.

هر کدام را که انتخاب کنید، یک کادر زیر پیوند ها وجود دارد که از شما می خواهد رمز عبور خود را دوباره وارد کنید. پس از انجام این کار، روی دکمه ای که می گوید Delete ضربه بزنید و تأیید کنید که برای این کار مطمئن هستید.

اینستاگرام چندین بار در صفحه حذف حساب می گوید، اطلاعات شما فوراً پاک نمی گردد متا آن را به مدت 30 روز نگه می دارد، اما پروفایل و پست های شما در سایت مخفی می گردد. اگر به طور کامل از اینستاگرام خارج شده اید، نباید فراموش کنید که برنامه را نیز از گوشی خود حذف کنید. انجام این کار باعث صرفه جویی در فضای شما می گردد.

چگونه به اکانت حذف شده اینستاگرام خود بازگردیم؟

توجه داشته باشید که اگر بیش از 30 روز از زمانی که از اینستاگرام خواسته اید آن را حذف کند، نمی توانید حساب خود را بازگردانید. شما باید حساب دیگری را دوباره ایجاد کنید (نام کاربری شما پس از حذف حساب شما آزاد می گردد، اما ممکن است شخصی بتواند آن را بگیرد).

بازگرداندن حساب

با این حال، اگر در آن بازه زمانی 30 روزه باشید، می توانید حساب خود را به همراه پست ها و پیغام های ارسالی آن برگردانید. برای انجام این کار کافی است به اینستاگرام برگردید و با اطلاعات کاربری خود وارد شوید. پیغامی مبنی بر اینکه درخواست حذف حساب خود را داده اید، همراه با تاریخی که داده های شما از بین می رود، خواهید دید. برای اینکه این اتفاق نیفتد، فقط دکمه Keep Accountرا فشار دهید.

به طور موقت اکانت اینستاگرام خود را به حالت تعلیق در آورید

اگر می خواهید حساب خود را از فضای عمومی اینستاگرام حذف کنید، اما نمی خواهید همه عکس ها و پیغام های خود را برای همواره حذف کنید، می توانید به جای آن حساب خود را به حالت تعلیق درآورید.

مجدداً، متا شما را مجبور می نماید برای این کار به جای برنامه از نسخه وب اینستاگرام بهره ببرید. پس از ورود به صفحه وب اینستاگرام، به نمایه خود بروید و روی دکمه Edit Profile کلیک کنید.

از آنجا به Edit Profile > Temporarily disable my account بروید. همچون حذف اکانت خود، باید علتی را برای تعلیق حساب خود انتخاب نموده و رمز عبور خود را وارد کنید.

برای فعال کردن مجدد حساب خود، کافی است با استفاده از برنامه یا وب سایت دوباره وارد شوید. شما فقط یک بار در هفته می توانید حساب خود را به حالت تعلیق در آورید، بنابراین اگر به طور تصادفی به نمایه خود وارد شوید، پست های شما حداقل برای مدتی آنلاین و برای دنبال کنندگان قابل مشاهده خواهند بود.

منبع: ایسکانیوز

منبع: فرادید
انتشار: 5 شهریور 1401 بروزرسانی: 5 شهریور 1401 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 2147

به "آموزش حذف موقت و دائم حساب اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش حذف موقت و دائم حساب اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید