افتتاح کلینیک فدراسیون پزشکی ورزشی در دهکده بازی های آسیایی

به گزارش پیکوشو، کلینیک فدراسیون پزشکی ورزشی همزمان با ورود نخستین گروه از متخصصان این فدراسیون به اندونزی در پالمبانگ افتتاح شد.

افتتاح کلینیک فدراسیون پزشکی ورزشی در دهکده بازی های آسیایی

به گزارش پیکوشو و به نقل از پایگاه خبری- تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، نخستین گروه از کادر فدراسیون پزشکی ورزشی شامل ابراهیم عباسی و حمیدرضا یاوری(فیزیوتراپ)، فرهاد مرادی شهپر و صدرالدین آقاخانی (پزشک) در شرایطی وارد اندونزی محل برگزاری بازی های آسیایی 2018 شدند که با تدابیر اندیشیده شده توسط ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی، بلافاصله با ورود نخستین گروه به اندونزی، مقدمات افتتاح کلینیک فدراسیون پزشکی ورزشی در دهکده بازی ها در شهر پالمبانگ فراهم شد و این کلینیک به طور شبانه روزی به کاروان اعزامی جمهوری اسلامی ایران در طول برگزاری بازی ها خدمات ارائه می نماید.

ابراهیم عباسی در این خصوص گفت: با افتتاح کلینیک پزشکی ورزشی در محل دهکده بازیها در شهر پالمبانگ آماده پذیرش مصدومین احتمالی از ورزشکاران قایقرانی، تیراندازی، تنیس، سه گانه، صخره نوردی، سپک تاکرا و والیبال ساحلی و ارائه مشاوره های لازم پزشکی و تغذیه ای به ورزشکاران هستیم. تیم پزشکی آماده ارائه مشاوره در مورد رژیم غذایی ورزشکاران با توجه به نیازهای آنها خواهد بود.

وی ادامه داد: علاوه بر این فدراسیون پزشکی ورزشی بسته های آموزشی با عناوین ورزشکار در سفر، ملاحظات پزشکی بانوان و اسهال مسافرتی تهیه نموده است که هم به وسیله سایت فدراسیون پزشکی ورزشی قابل دریافت است هم در کلینیک به ورزشکاران عرضه می گردد و پیش از این بین فدراسیون های اعزامی نیز توزیع شده است.

عباسی اضافه کرد: با توجه به گرمای هوا و به منظور جلوگیری از مسائل و بیماریهای گوارشی، ورزشکاران باید از به همراه بردن مواد غذایی به داخل اتاقهای دهکده خودداری نمایند

منبع: تسنیم
انتشار: 15 دی 1398 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 639

به "افتتاح کلینیک فدراسیون پزشکی ورزشی در دهکده بازی های آسیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح کلینیک فدراسیون پزشکی ورزشی در دهکده بازی های آسیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید