خارجی های خوبی برای استقلال جذب نشد، شفر دستیار حرفه ای می خواهد

به گزارش پیکوشو، حسین ترابپور در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص شکست استقلال برابر سپاهان گفت: این بازی دو نیمه متفاوت داشت. استقلال در نیمه دوم عملکرد خوبی داشت و کاملا بر بازی مسلط بود اما در نیمه دوم که نیمه مربیان است این قلعه نویی بود که توانست بازی را با پیروزی به خاتمه برساند.

خارجی های خوبی برای استقلال جذب نشد، شفر دستیار حرفه ای می خواهد

وی تاکید نمود: شفر باید پاسخگوی نتایج استقلال باشد او باید علت شکست برابر سپاهان را شرح دهد و بگوید چرا نتوانست در بین دو نیمه صحبت های لازم را با بازیکنان نموده تا استقلال بتواند پیروز میدان شود. متاسفانه شفر نیمه مربیان را از دست داد و نتوانست نقاط ضعف سپاهان را شناسایی کند.

ترابپور در خصوص عملکرد بازیکنان خارجی استقلال هم گفت: یکی از معضلات فوتبال ایران آمدن بازیکنان خارجی بدون رزومه و تنها با دیدن سی دی و فیلم است. ما بازیکنان خوبی را از دست دادیم اما متاسفانه جانشینان خوبی برای آنها پیدا نکردیم. نیومایر و الحاجی گرو دو خارجی بسیار ضعیف هستند که هرگز نتوانستند عملکرد خوبی در استقلال داشته باشند. آنها باید هر چه زودتر تیم را ترک نموده و به کشورهای خود بازگردند زیرا تنها پول هنگفت دریافت می نمایند ولی هیچ کارایی برای تیم استقلال ندارند.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که طرفداران خواهان برکناری شفر از استقلال شدند، گفت: این اتفاقات همیشه وجود دارد و شعار حیا کن رها کن مدت هاست برای همه مربیان گفته می شود. یادم است زمان مظلومی هم او توانست قهرمان جام حذفی شود اما در بازی لیگ که تیم باخت طرفداران خواهان رفتن مظلومی شدند. باید به شفر باز هم زمان بدهیم تا ببینیم آیا استقلال تا نیم فصل به شرایط ایده آل بازمی شود یا خیر.

وی در خصوص نگرانی طرفداران هم گفت: به آنها باید حق داد. این طرفداران در سرما و گرما و در سخت ترین شرایط از تیم شان حمایت می نمایند پس انتظار دارند که بازیکنان با تمام وجود بازی نموده و نتایج خوبی کسب نمایند.

ترابپور در خصوص نقش کمیته فنی در نتایج استقلال هم گفت: کمیته فنی که نمی تواند وارد زمین شود، آنها می توانند بازی ها را بررسی نموده، نقاط قوت و ضعف تیم را به سرمربی گوشزد نمایند و این شفر است که باید ببینیم که از تجربیات این پیشکسوتان استفاده می نماید یا خیر.

پیشکسوت استقلال با انتقاد از نبود یک دستیار دیگر در کنار سرمربی گفت: شاید شفر مایل نیست یک ایرانی دستیارش شود اما او باید یک دستیار کاملا حرفه ای و مسلط در کنار خود داشته باشد تا او بتواند در مواقع لزوم و در شرایط بحرانی به او یاری کند.

ترابپور در انتها و در خصوص دیدار روز پنجشنبه استقلال برابر سایپا از مرحله یک هشتم جام حذفی گفت: بازیکنان استقلال باید شکست برابر سپاهان را فراموش نموده و به فکر بازی برابر سایپا باشند. کوتاه ترین راه برای رسیدن به لیگ قهرمانان، جام حذفی است و اگر استقلال می خواهد به قهرمانی در جام حذفی دست پیدا کند باید ضمن انجام تمرینات منظم آرامش خود را حفظ و با تمرکز مقابل سایپا قرار بگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 اسفند 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 142

به "خارجی های خوبی برای استقلال جذب نشد، شفر دستیار حرفه ای می خواهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خارجی های خوبی برای استقلال جذب نشد، شفر دستیار حرفه ای می خواهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید