سفرهای شخصی جاده ای در ایام عید فطر ممنوع است، نه ریلی و هوایی

به گزارش مجله پیکوشو، محمد اسلامی در پاسخ به این پرسش که آیا با توجه به ابلاغیه وزیر کشور ممنوعیت تمام سفرها شامل سفرهای هوایی و ریلی نیز می گردد، اظهار کرد: خیر، جابجایی ها به وسیله حمل ونقل عمومی با توجه به رعایت کامل دستورالعمل های مقابله با شیوع ویروس کرونا انجام می گردد.

سفرهای شخصی جاده ای در ایام عید فطر ممنوع است، نه ریلی و هوایی

وی اضافه نمود: در ایام مورد نظر قطعا هموطنان برای سفرهای ضروری از حمل ونقل عمومی (جاده ای، ریلی و هوایی) استفاده می نمایند.

وزیر راه و شهرسازی بیان نمود: بر اساس ابلاغیه فرمانده قرارگاه عملیات مبارزه با کرونا، سفرهای شخصی جاده ای در بازه زمانی 21 اردیبهشت تا 25 اردیبهشت ماه سال جاری ممنوع است.

اسلامی تاکید نمود: با همکاری وزارت راه و شهرسازی و نیروی انتظامی، ابلاغیه ستاد ملی کرونا با شدت اجرایی خواهد شد.

عبدالرضا رحمانی فضلی فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا در نامه ای خطاب به وزیر راه و شهرسازی و فرمانده نیروی انتظام به استناد مصوبه رؤسای کمیته های تخصصی ستاد ملی مدیریت کرونا در حضور رئیس جمهوری، ممنوعیت تمام سفرها در ایام عید فطر در سراسر کشور، از ساعت 12 روز سه شنبه 21 اردیبهشت ماه تا ظهر روز شنبه 25 اردیبهشت 1400 را رسماً ابلاغ کرد.

فرمانده قرارگاه در این ابلاغیه، از وزارت راه و شهرسازی و ناجا خواست، با پیش بینی همه تمهیدات لازم، ممنوعیت تمام سفرها در همه مناطق کشور فارغ از هرگونه رنگ بندی کرونایی را در بازه زمانی مصوب، به نحو کامل محقق نمایند.

منبع: گردشبان
انتشار: 8 خرداد 1400 بروزرسانی: 8 خرداد 1400 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1654

به "سفرهای شخصی جاده ای در ایام عید فطر ممنوع است، نه ریلی و هوایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفرهای شخصی جاده ای در ایام عید فطر ممنوع است، نه ریلی و هوایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید