معرفی بانیان برگزاری 9 مراسم عروسی به مرجع قضایی نهاوند

به گزارش پیکوشو، خبرنگاران/همدان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند از معرفی عاملان برگزارکننده 9 مراسم جشن عروسی در شهرستان به مراجع قضایی اطلاع داد.

معرفی بانیان برگزاری 9 مراسم عروسی به مرجع قضایی نهاوند

به گزارش روابط عمومی بهداشت و درمان نهاوند، دانشور گفت: عاملان برگزارنماینده 9مراسم جشن عروسی در شهرستان نهاوند که نسبت به تهدید سلامت عمومی در راستای عدم توجه به دستورالعمل های ستاد پیشگیری و مبارزه با کنترل ویروس مرگبار کرونا و پروتکل های بهداشتی اقدام نموده بودند، پرونده های آنهابه مراجع قضایی ارجاع شد.

وی اضافه کرد: هر اقدامی علیه سلامت و بهداشت عمومی براساس ماده 688 قانون مجازات اسلامی جرم شناخته و برایش مجازات مشخص شده است و حتی یک سال حبس دارد بنابراین امیدواریم مردم به توصیه های بهداشتی و سلامت توجه نمایند تا بتوانیم از شّر ویروس کرونا به عنوان تهدیدنماینده جامعه و خانواده ها رهایی یابیم.

دانشور تاکید نمود: هر کسی با برگزاری تجمعات در عروسی و عزا و رعایت نکردن دستوالعمل های بهداشتی جان مردم را به خطر بیندازد و موجب ابتلای مردم به کرونا گردد، بهداشت ودرمان به عنوان شاکی و متولی سلامت مردم، صاحب عروسی و عزا را به عنوان متخلف به دستگاه قضایی معرفی خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 1135

به "معرفی بانیان برگزاری 9 مراسم عروسی به مرجع قضایی نهاوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی بانیان برگزاری 9 مراسم عروسی به مرجع قضایی نهاوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید