مهدی طارمی: به احترام مردم ایران خوشحالی نکردم

به گزارش مجله پیکوشو، یک شب فوق العاده دیگر برای مهدی طارمی و پورتو رقم خورد. آبی و سفید های بندرنشین توانستند نخستین شکست فصل را به براگا تحمیل نموده و این تیم را با 4 گل در هم بکوبند. مهاجم ایرانی نیز در این بازی یک پاس گل داد، روی 2 گل تیمش نیز آخرین پاس منجر به گلسازی را به هم تیمی هایش رساند و عامل اخراج مستقیم گلر حریف بود.

مهدی طارمی: به احترام مردم ایران خوشحالی نکردم

طارمی در این بازی همه کار کرد و تنها در امر باز کردن دروازه حریف ناکام بود. نکته جالب در این بازی، عدم خوشحالی مهاجم ایرانی روی گل های پورتو بود که همین مسئله نیز باعث شد تا در انتها ملاقات شب گذشته و در مصاحبه پس از بازی، از او در این خصوص سوال گردد.

طارمی درخصوص خوشحالی نکردن پس از گل های پورتو گفت: من هم خوشحالم و هم غمگین. برای پورتو خوشحالم، چون ما بازی را بردیم. اما با توجه به اتفاقاتی که در ایران می گذرد، نتوانستم گل ها را جشن بگیرم. به احترام مردمم نتوانستم این کار را انجام دهم. من هم به خاطر آن ها اینجا هستم.

او درباره بازی نیز گفت: ما برترین موقعیت ها را داشتیم و و کارمان را خوب انجام دادیم. خوشبختانه به پیروزی رسیدیم. بازی در دراگائو همواره فوق العاده است. طرفداران ما فوق العاده هستند. آن ها باعث افزایش انگیزه ما می شوند.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 9 مهر 1401 بروزرسانی: 9 مهر 1401 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 2167

به "مهدی طارمی: به احترام مردم ایران خوشحالی نکردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی طارمی: به احترام مردم ایران خوشحالی نکردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید