هیأت تراز انقلاب اسلامی در سلسله بروشورهای آفتاب

به گزارش پیکوشو، خبرنگاران: بروشور های آفتاب حاوی نکاتی از بیانات امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (مدظله العالی) می باشد که در راستای تبیین هیأت تراز انقلاب اسلامی و شاخصه های اصلی آن منتشر می گردد.

هیأت تراز انقلاب اسلامی در سلسله بروشورهای آفتاب

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت چاپ بروشور از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ بروشور های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش پیکوشو، آفتاب سلسله بروشورهایی است که در مناسبت های مختلف منتشر خواهد شد. این بروشور ها حاوی نکاتی از بیانات امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (مدظله العالی) می باشد که در راستای تبیین هیأت تراز انقلاب اسلامی و شاخصه های اصلی آن می باشد که در ایام مختلف برای هیئت های سراسر کشور ارسال می گردد.

شماره پنجم آفتاب با عنوان نقش تشکل در تداوم انقلاب منتشر شده است که در مقدمه آن چنین آمده است:

در زندگی نامه رهبر معظم انقلاب که دقت می کنی به چند کتاب برمیخوری که هرچند در بازار نشر یا فضای مجازی بیشتر بجویی کمتر می یابی! یکی از این کتب گفتاری در وحدت و تحزب است. همانطور که از نام کتاب پیداست، شامل گفتار و متن مکتوب دو سخنرانی است: اولی در 15 خرداد 58 در اهواز و در جمع انجمن های اسلامی؛ و دیگری در همان ایام و هفت هشت ماه پس از تأسیس حزب جمهوری در دفتر مرکزی حزب در جمع اعضا و مسئولان شهرستان های حزب. حزب عبارت است از یک گروه متشکل و منظم و هماهنگ در حرکت، در جهت گیری، در عمل و در ذهنیت این تعریفی است که استاد سید علی خامنه ایاز حزب ارائه داده اند؛ تعریفی که به شدت مناسب تعریف هیأت و تشکل های فرهنگی است؛ و با مصطلح رایج و دارج در کتب و اذهان از حزب خیلی متفاوت است؛ تفاوتی ذاتی که در میدان عمل هم در حزب جمهوری اسلامی با سایر احزاب وجود داشته و دارد. حقیقت آن است که حزب جمهوری اسلامی در مورد در سال های آغازین، برخلاف حزب های مرسوم بیش از آنکه محمل سیاسی بازی و رفیق بازی و محل تجمع قدرت و ثروت باشد، تشکل فراگیر فرهنگی و آموزشی بود.

کتابچه گفتاری در وحدت و تحزب در 40 صفحه با زیرتیتر نشریه شماره 1 حزب جمهوری اسلامی منتشر شده و به دو گفتار مزین است.

آفتاب 5 شامل سخنرانی اول و بخش ابتدایی سخنرانی دوم می باشد که با هدف آنالیز نقش تشکل در تداوم انقلاب به آنالیز وظایف و اهداف تشکل می پردازد. هردو سخنرانی روشن کننده راستا، هدف و وظایف تشکل های فرهنگی است و کارهای نکرده و فعالیت های مغفول را به فعالان فرهنگی یاداور می گردد.

شماره پنجم آفتاب به همت جامعه ایمانی مشعر، در شمارگان 5000 نسخه و به قیمت 2000 تومان منتشر شده است.

فایل پی دی اف آفتاب5 جهت استفاده عموم مردم و مسئولین تشکل های فرهنگی و سیاسی کشور را در این لینک ببینید.

منبع: تسنیم
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 758

به "هیأت تراز انقلاب اسلامی در سلسله بروشورهای آفتاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیأت تراز انقلاب اسلامی در سلسله بروشورهای آفتاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید