قیمت مسکن در مناطق یک و 22 از رشد منفی برخوردار شده است

به گزارش پیکوشو، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر اینکه افزایش اخیر قیمت مسکن در تهران مربوط به مناطقی است که قدرت خرید مسکن وجود دارد و قبلاً کمتر رشد داشته گفت: تأثیرپذیری بازار مسکن از شرایط مالی کشور کمتر از سایر بازار های موازی است.

قیمت مسکن در مناطق یک و 22 از رشد منفی برخوردار شده است

جهت دریافت خدمات محوطه سازی ویلا در زمین شیب دار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

به گزارش گروه مالی پیکوشو محمود محمودزاده در پاسخ به این سؤال که در آمار های اخیر بانک مرکزی قیمت مسکن افزایش داشته است این رشد قیمت در روز های پایانی سال نشانگر چیست، گفت: اگر گزارش اخیر بانک مرکزی و نقطه به نقطه مناطق تهران را ملاحظه کنید متوجه می شوید که همه مناطق رشد نداشته است.

وی اضافه کرد: رشد قیمت مسکن در مناطقی اتفاق افتاده بود که قبلاً کمتر افزایش داشته و یا هنوز در آن مناطق قدرت خرید وجود دارد.

محمودزاده تأکید کرد: در این آمار ها اگر دقت کنید می بینید که قیمت مسکن در مناطق یک و 22 که قبل رشد داشته از رشد منفی برخوردار شده است.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: پس مناطقی که هنوز قدرت خرید وجود دارد و قیمت ها در حد توان خرید است تا حدودی ان هم اندک رشد داشته است.

محمودزاده با اشاره به اینکه مناطقی از تهران هستند که قیمت مسکن بسیار رشد داشته قبلاً و در آمار جدید بانک مرکزی رشد قیمت منفی بوده است گفت: این روز ها تلاطم بازار های موازی مثل ارز و طلا زیاد است، اما می بینیم که بازار مسکن با مدیریت خوبی که صورت گرفت تأثیرپذیری کمتری داشته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: picosho.ir شناسه مطلب: 818

به "قیمت مسکن در مناطق یک و 22 از رشد منفی برخوردار شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت مسکن در مناطق یک و 22 از رشد منفی برخوردار شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید